Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aerograf/domains/dimarch.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2254

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aerograf/domains/dimarch.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2258

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/aerograf/domains/dimarch.lt/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 2941
Apie – Dimarch
 

Apie

Interjero projektas – kaip verslo planas.

Dimarch.lt – padedu žmonėms įgvendinti savo svajonių interjero idėjas, atsižvelgdamas į norus ir prisitaikydamas prie kliento biudžeto.

„Tikiu, kad interjero projektas yra kaip verslo planas, kuris padeda efektyviai susiplanuoti darbus, numatyti išlaidas, terminus, galimus sunkumus, susidėlioti prioritetus. Tai puiki investicija, kuri padeda sutaupyti daug laiko, nervų ir pinigų“.

Jau 7 metus projektu privačius bei visuomeninius projektus, turiu didelį laiko patikrintų kontaktų tinklą (baldininkai, įvairių sričių meistrai bei darbininkai). Tai padeda projektus įgyvendinti greičiau, profesionaliau ir efektyviau.

Be viso to, išmanau daugybė psichologinių patalpų projektavimo aspektų. Be viso to, esu ir dailininkas. Šių bruožų visuma padeda pažvelgti į kiekvieną objektą kiek filosofiškiau ir meniškiau.

Kaip vienas klientas yra pasakęs

„Tikėjausi gražaus ir patogaus interjero. Gavau daug daugiau. Be grožio ir patogumo, mano namai dabar turi ir dvasią. Atrodo, kad dizaineriai anksčiau už mane pajuto, ko man reikia“.

Atlieku įvairias su interjero dizainu susijusias paslaugas. Plačiau apie tai, kuo užsiimu bei kaip vyksta procesas, galite paskaityti skiltyje PASLAUGOS.